Kontakty
Jiří Gieraczka - GSiT
1. máje 135,
739 61 Třinec
+420 591 141 995
7:00 - 15:00
Aktuality


Prohlédněte si naši novou webou prezentaci pro firmu Progres Ekotech!

Certifikáty


Jsme prodejcem Authorised Education Partner společnosti Microsoft!

logo GSiT

Gymnastický červen v Třinci

V červnu 2016 pořádal oddíl Sportovní Gymnastiky Třinec Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice. Závod pod názvem Gymnastický červen v Třinci probíhal tři víkendy po sobě a účastnili se ji gymnasté a gymnastky všech věkových kategorií. Finále mistrovské třídy se pak vysílalo v programu České televize a regionální televize IFK. Naše společnost měla na starosti návrh a výrobu propagačních materiálů pro potřeby této sportovní akce. Jednalo se například o trička s motivem závodu, plakáty v několika rozměrech, vstupenky, bulletiny, harmonogramy a ID kartičky.  Kromě toho se nechala vyrobit ještě pořadatelská tričky, a rovněž jsme zmodernizovali logo oddílu.

Realizace tohoto projektu zahrnovala ještě například zpracování loga všech sponzorů, přípravu podkladu pro inzerci, výroba plachty, příprava podkladu pro televizní přenos, značení a popisky.

Kromě toho bylo třeba spoustu věcí konzultovat pořadatelem, sponzory a dalšími partnery. Ohlasy z oddílu a návštěvníku nás velice potěšil a dokonce bylo nutné několikrát provést dotisk vstupenek a triček s motivem závodu. Jelikož jsme byli přítomní během celé akce a poskytovali i technickou podporu, byli jsme schopni v posledním dni závodu např. vyrábět vstupenky přímo namístě, po tom ,co všechny již došly. Rozsah akce byl poměrně veliký, ale díky zkušenostem z minulosti se nám podařilo předejít některým problémům, které při podobných akcích často vznikají.

Pokud by jste měli zájem o spolupráci pro akce podobného typu, níže ještě přikládáme náhledy propagačních materiálu.

Galerie

Gymnastický červen v Třinci 2016 | GSiT - IT podpora